Telli nüüd

KKK

Võtke ühendust autokooli juhiga telefonil või saatke sõnum mailile ja võtame teiega ühendust. Koolituse alustamiseks peate esitama järgmised dokumendid. Perearsti tõend kassile B. ID-kaardi või passi koopia ja foto 30-40 või 40-50

Kogusummaks kujuneb 1030 eurot. See sisaldab teooriakursust 160 eurot, elektroonilist rakendust koos õppematerjalidega 40 eurot, 28 sõidutundi 45 minutit, öist sõitu 50 eurot, libedaga sõitmist 100 eurot, esmaabi 50 eurot.

Sõidutunnid meie autokoolis toimuvad 9.00-21.00.

Teoreetiline osa kestab 2 kuud. Teooria läbimise ajal saab võtta sõidutunde. Kohustuslik õppekava sisaldab 30 sõidutundi. 2 neist on libeda ja pimeda sõiduga. Kui võtad tunde 2-3 korda nädalas, siis 2-3 kuuga võid autokooli lõpetada. Aga reeglina piisab sellest ajast ja sellest õppetundide arvust neile, kel juba mingi sõidukogemus olemas. Inimestel, kes alustavad õppimist nullist, kulub tavaliselt umbes kuus kuud.

Kui sooritate sõidueksami manuaalkäigukastiga autoga, saate täisload ja võite juhtida iga B-kategooria autot. See kehtib ka väikebussi kohta. Keegi ei tea, mis elus kasuks tuleb, seega soovitan sul mehaanikat õppida. Kui sooritate testi automaatautoga, saate sõita ainult automaatiga.

Jah muidugi. Aitame valmistuda Arki eksamiks, samuti aidata neid, kes end rooli taga ebakindlalt tunnevad.

Kas te ei leidnud oma küsimusele vastust?