Telli nüüd

96% meie õpilastest sooritavad litsentsi

esimest korda

Õppimise etapid

Autokooli registreerimiseks peate esitama koopia oma isikut tõendavast dokumendist (isikutunnistus või pass).

Paberid

Foto 40x50 mm + arstitõend autojuhtimiseks.

Teooria

Täitke 28 õppetunnist koosnev teooriakursus ja esmaabikursus. Pärast seda saate sooritada kooli teooriaeksami ja registreeruda teooriaeksamile Arkis.

Praktika

Täitke 30 kohustuslikku sõidutundi. See hõlmab ka pimedas ja libedal teel sõitmise õpetust.

Uurimine

Sõidueksam autokoolis ja autokooli lõpudokumentide kättesaamine.

"Talvine tee"

Kahe aasta jooksul pärast esmase juhiloa saamist peate läbima koolituse teise etapi, talvise maanteekursuse.

Paberid

Foto 40x50 mm + arstitõend autojuhtimiseks.

Teooria

Praktika

Uurimine

Sõidueksam autokoolis ja autokooli lõpudokumentide kättesaamine.

"Talvine tee"

Nõustamine

Tunnistused

Андрею